Nowe mieszkania Toruń

Osiedle JAR

Opis inwestycji

Osiedle JAR Toruń
 • Mieszkania JAR Toruń

  Bliskość natury

  Osiedle Jar to niezwykle atrakcyjne miejsce ze względu na lokalizację. Bliskość lasu oraz terenów rekreacyjnych stwarza komfortowe warunki dla codziennego życia. Zaletą jest kontakt z naturą przy jednoczesnej niewielkiej odległości od centrum miasta – autobusi linii nr 10 i 20 (15 min). Wszystko w zasięgu ręki, zwłaszcza, że osiedle to ma rozbudowany kompleks handlowy. W niedalekiej przyszłości przewiduje się budowę linii tramwajowej.

 • Komfortowo i wygodnie

  Układy mieszkań pozwalają na funkcjonalne korzystanie z każdej strefy. Oferujemy lokale z aneksami kuchennymi lub osobnymi kuchniami. W fazie projektowej bierzemy pod uwagę także indywidualne pomysły na funkcjonalny układ lokalu przyszłego właściciela. Budynki i mieszkania wykończone kompleksowo z pełnym wyposażeniem i zastosowaniem materiałów wysokiej jakości.

  Nowe mieszkania JAR w Toruniu

Mieszkania wykończone

Wykończone wnętrza i biały montaż

Stanowiska postojowe

Zewnętrzne i w halach garażowych

Komórki lokatorskie

Przynależne do każdego mieszkania

Plac zabaw i zieleń

Poczuj się swobodnie

Bezpieczeństwo

Osiedle monitorowane

Internet i telewizja

Szybkość i świetna jakość bez anten

Osiedle JAR

ETAPY REALIZACJI

Obecnie trwa budowa III Etapu Osiedla JAR.
Będzie to kompleks sześciu wielorodzinnych budynków mieszkalnych o powierzchni od 32 m2 do 71 m2 z możliwością łączenia lokali oraz indywidualnych modyfikacji. Będą to budynki 3 piętrowe z przestronnymi balkonami oraz w części parterowej tarasami, które zapewniają dodatkową strefę relaksu dla całej rodziny bez wychodzenia z domu. W każdej klatce schodowej znajduje się winda zjeżdżająca do garażu podziemnego, co upraszcza przemieszczanie się pomiędzy piętrami (np. z wózkami).

W kondygnacji podziemnej zlokalizowane są pomieszczenia wspólne tj. rowerowania, wózkownia, suszarnia, a także przypisane do każdego mieszkania komórki lokatorskie i miejsca postojowe pod budynkiem Garaże podziemne wyposażone są w czujniki spalin i gazu umożliwiające parkowanie samochodami z instalacją LPG.
Na terenie osiedla znajdują się także zewnętrzne miejsca parkingowe oraz atrakcje dla dzieci jakimi są ogrodzone place zabaw dla dzieci oraz urządzenia do realizacji dla osób dorosłych.

Aktualnie realizujemy dwa pierwsze budynki z III Etapu Osiedla Jar przy ul. Łukasza Watzenrodego 25-25B z ceną 6790 zł/mkw oraz przy ul. Łukasza Watzenrodego 27-27A z ceną 6830 zł/mkw. Przewidywany czas realizacji to 30 kwiecień 2022 r.
Oba budynki są już całkowicie sprzedane. Pomimo licznego zainteresowania zakupem mieszkań na Osiedlu Jar w dalszym ciągu zbieramy wnioski od osób zainteresowanych na lata 2023/24.

Osiedle JAR

Lokalizacja Osiedla

Co jest w pobliżu?

 • Szkoła

  2,2 Km

 • Przedszkole

  0.3 Km

 • Przychodnia zdrowia

  1,0 Km

 • Supermarket

  0.9 Km

 • Przystanek autobusowy

  0.1 Km

 • Kościół

  0.2 Km