Osiedle JAR

LOKALIZACJA

Osiedle Jar to niezwykle atrakcyjne miejsce ze względu na lokalizację. Bliskość lasu oraz terenów rekreacyjnych stwarza komfortowe warunki dla codziennego życia. Zaletą jest kontakt z naturą przy jednoczesnej niewielkiej odległości od centrum miasta – autobus linii nr 10 (15 min). Wszystko w zasięgu ręki, zwłaszcza, że osiedle to ma rozbudowany kompleks handlowy. W niedalekiej przyszłości przewiduje się budowę linii tramwajowej. Obecnie funkcjonuje już przedszkole oraz kościół. W bieżącym roku planowane są prace projektowe budowy szkoły.


INWESTYCJE

II Etap Osiedla Jar rozpoczynają budynki przy ul. Jana Michała Hubego. Jest to kompleks wielorodzinnych budynków mieszkalnych o powierzchni od 29 m2 do 60 m2 z możliwością łączenia lokali oraz indywidualnych modyfikacji. Są to budynki 2 piętrowe z przestronnymi balkonami oraz w części parterowej tarasami, które zapewniają dodatkową strefę relaksu dla całej rodziny bez wychodzenia z domu. W każdej klatce schodowej znajduje się winda zjeżdżająca do garażu podziemnego, co upraszcza przemieszczanie się pomiędzy pietrami (np. z wózkami).

W kondygnacji podziemnej zlokalizowane są pomieszczenia wspólne tj. rowerowania, wózkownia, suszarnia, a także przypisane do każdego mieszkania komórki lokatorskie i miejsca postojowe pod budynkiem Garaże podziemne wyposażone są w czujniki spalin i gazu umożliwiające parkowanie samochodami z instalacją LPGNa terenie osiedla znajdują się także zewnętrzne miejsca parkingowe oraz atrakcje dla dzieci jakimi są ogrodzone place zabaw dla dzieci oraz urządzenia do realizacji dla osób dorosłych.

Obecnie budujemy budynki, których czas zasiedlenia przypada na listopad 2019r. znajdują się przy ul. Jana Michała Hubego 21-21C oraz 25-25A. Tam też rozpoczęliśmy zawieranie umów o budowę lokalu z przyszłymi właścicielami. Kolejne bloki przy ul. Jana Michała Hubego 23-23B i 33-33A przewidziane są na rok 2020 i tu już zawieramy umowy rezerwacyjne.

W związku z dużym i nieustannym zainteresowaniem zachęcamy do odwiedzenia biura sprzedaży w celu stworzenia sobie możliwości szerszego wyboru wymarzonego mieszkania z kurczącego się wachlarzu ofert. Gwarantujemy, że właśnie ten wybór stworzy tobie bezpieczny i komfortowy azyl na resztę twojego życia.


MIESZKANIA

Układy mieszkań pozwalają na funkcjonalne korzystanie z każdej strefy. Oferujemy lokale jednopokojowe z aneksami kuchennymi, dwupokojowe z aneksami lub kuchniami oraz trzypokojowe z osobną kuchnią. W fazie projektowej bierzemy pod uwagę także indywidualne pomysły na funkcjonalny układ lokalu przyszłego właściciela.

Budynki i mieszkania wykończone kompleksowo z pełnym wyposażeniem i zastosowaniem materiałów wysokiej jakości. Mieszkania wyposażone są w wodomierze z odczytem radiowym i ciepłomierze ultradźwiękowe. Teren i budynki objęte są monitoringiem.


CZYNNIKI WPŁYWAJĄCE NA NISKIE KOSZTY UTRZYMANIA

Ściany z pustaków ceramicznych z izolacją cieplną, okna trzyszybowe, dwukomorowe o niskim współczynniku przenikania ciepła przegród zewnętrznych spełniających wymagania warunków technicznych na 2021r.

Nowoczesne oświetlenie LED klatek schodowych, ciągów komunikacyjnych w piwnicy, garaży podziemnych oraz terenów zewnętrznych uruchamiane automatycznie, co pozwala zminimalizować koszty energii elektrycznej.

Realizacje budowlane spółdzielni honorowane były wieloma nagrodami przez różne gremia. Ostatnie wyróżnienie to nagroda II stopnia nadana przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa przy udziale Ministerstwa Infrastruktury, Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju oraz Głównego Urzędu nadzoru Budowlanego przyznane w konkursie ogólnopolskim.


PRZYKŁADOWE RZUTY MIESZKAŃ

Adres Powierzchnia Piętro Ilość pokoi Nr mieszkania Rzuty - plik pdf Dodatkowe informacje

Hubego 21

56,74 mkw 1 3 6 ZOBACZ / DRUKUJ

Hubego 21A

57,72 mkw 1 3 8 ZOBACZ / DRUKUJ

Hubego 21B

51,97 mkw 2 3 15 ZOBACZ / DRUKUJ

Hubego 23

51,22 mkw 2 3 11 ZOBACZ / DRUKUJ

Hubego 23A

56,60 mkw 1 3 10 ZOBACZ / DRUKUJ

Hubego 25

52,97 mkw 1 3 6 ZOBACZ / DRUKUJ

Hubego 25

60,68 mkw 1 3 10 ZOBACZ / DRUKUJ

Hubego 25

49,39 mkw 2 3 11 ZOBACZ / DRUKUJ

Hubego 25A

46,51 mkw Parter 2 1 ZOBACZ / DRUKUJ

Hubego 25A

29,24 mkw Parter 1 3 ZOBACZ / DRUKUJ

Hubego 25A

40,77 mkw 2 2 15 ZOBACZ / DRUKUJ

Hubego 33

34,64 mkw Parter 2 2 ZOBACZ / DRUKUJ

Hubego 33

50,55 mkw 1 3 6 ZOBACZ / DRUKUJ

Hubego 33A

39,00 mkw 1 2 9 ZOBACZ / DRUKUJ


GALERIA

 • turntable
 • turntable
 • turntable
 • turntable
 • turntable
 • turntable

 • turntable
 • turntable
 • turntable
 • turntable
 • turntable
 • turntable

 • turntable
 • turntable