Osiedle JAR

LOKALIZACJA

Osiedle Jar to niezwykle atrakcyjne miejsce ze względu na lokalizację. Bliskość lasu oraz terenów rekreacyjnych stwarza komfortowe warunki dla codziennego życia. Zaletą jest kontakt z naturą przy jednoczesnej niewielkiej odległości od centrum miasta – autobusi linii nr 10 i 20 (15 min). Wszystko w zasięgu ręki, zwłaszcza, że osiedle to ma rozbudowany kompleks handlowy. W niedalekiej przyszłości przewiduje się budowę linii tramwajowej. Obecnie funkcjonuje już przedszkole oraz kościół. W bieżącym roku planowane są prace projektowe budowy szkoły.


INWESTYCJE

III Etap Osiedla Jar rozpoczynają budynki przy ul. Łukasza Watzenrodego. Będzie to kompleks sześciu wielorodzinnych budynków mieszkalnych o powierzchni od 32 m2 do 71 m2 z możliwością łączenia lokali oraz indywidualnych modyfikacji. Są to budynki 3 piętrowe z przestronnymi balkonami oraz w części parterowej tarasami, które zapewniają dodatkową strefę relaksu dla całej rodziny bez wychodzenia z domu. W każdej klatce schodowej znajduje się winda zjeżdżająca do garażu podziemnego, co upraszcza przemieszczanie się pomiędzy piętrami (np. z wózkami).

W kondygnacji podziemnej zlokalizowane są pomieszczenia wspólne tj. rowerowania, wózkownia, suszarnia, a także przypisane do każdego mieszkania komórki lokatorskie i miejsca postojowe pod budynkiem Garaże podziemne wyposażone są w czujniki spalin i gazu umożliwiające parkowanie samochodami z instalacją LPG. Na terenie osiedla znajdują się także zewnętrzne miejsca parkingowe oraz atrakcje dla dzieci jakimi są ogrodzone place zabaw dla dzieci oraz urządzenia do realizacji dla osób dorosłych.

Obecnie zakończyliśmy budowę jedenastego i tym samym ostatniego budynku na II Etapie Osiedla Jar przy ul. Jana Michała Hubego.

W związku z dużym i nieustannym zainteresowaniem zachęcamy do kontaktu telefonicznego , mailowego lub ostatecznie, za wcześniejszym umówieniem się do odwiedzenia biura sprzedaży w celu stworzenia sobie możliwości szerszego wyboru wymarzonego mieszkania z kurczącego się wachlarzu ofert. Gwarantujemy, że właśnie ten wybór stworzy tobie bezpieczny i komfortowy azyl na resztę twojego życia.

Aktualnie realizujemy dwa pierwsze budynki z III Etapu Osiedla Jar przy ul. Łukasza Watzenrodego 25-25B z ceną 6790 zł/mkw oraz przy ul. Łukasza Watzenrodego 27-27A z ceną 6830 zł/mkw. Przewidywany czas realizacji to 30 kwiecień 2022 r. Oba budynki są już całkowicie sprzedane. Pomimo licznego zainteresowania zakupem mieszkań na Osiedlu Jar w dalszym ciągu zbieramy wnioski od osób zainteresowanych na lata 2023/24.


MIESZKANIA

Układy mieszkań pozwalają na funkcjonalne korzystanie z każdej strefy. Oferujemy lokale z aneksami kuchennymi lub osobnymi kuchniami. W fazie projektowej bierzemy pod uwagę także indywidualne pomysły na funkcjonalny układ lokalu przyszłego właściciela.

Budynki i mieszkania wykończone kompleksowo z pełnym wyposażeniem i zastosowaniem materiałów wysokiej jakości. Mieszkania wyposażone są w wodomierze z odczytem radiowym i ciepłomierze ultradźwiękowe. Teren i budynki objęte są monitoringiem


GALERIA

 • turntable
 • turntable
 • turntable
 • turntable
 • turntable
 • turntable

 • turntable
 • turntable
 • turntable
 • turntable
 • turntable
 • turntable

 • turntable