Osiedle JAR

LOKALIZACJA

Osiedle Jar to niezwykle atrakcyjne miejsce ze względu na lokalizację. Bliskość lasu oraz terenów rekreacyjnych stwarza komfortowe warunki dla codziennego życia. Zaletą jest kontakt z naturą przy jednoczesnej niewielkiej odległości od centrum miasta – autobusi linii nr 10 i 20 (15 min). Wszystko w zasięgu ręki, zwłaszcza, że osiedle to ma rozbudowany kompleks handlowy. W niedalekiej przyszłości przewiduje się budowę linii tramwajowej. Obecnie funkcjonuje już przedszkole oraz kościół. W bieżącym roku planowane są prace projektowe budowy szkoły.


INWESTYCJE

III Etap Osiedla Jar rozpoczynają budynki przy ul. Łukasza Watzenrodego. Będzie to kompleks sześciu wielorodzinnych budynków mieszkalnych o powierzchni od 32 m2 do 71 m2 z możliwością łączenia lokali oraz indywidualnych modyfikacji. Są to budynki 3 piętrowe z przestronnymi balkonami oraz w części parterowej tarasami, które zapewniają dodatkową strefę relaksu dla całej rodziny bez wychodzenia z domu. W każdej klatce schodowej znajduje się winda zjeżdżająca do garażu podziemnego, co upraszcza przemieszczanie się pomiędzy piętrami (np. z wózkami).

W kondygnacji podziemnej zlokalizowane są pomieszczenia wspólne tj. rowerowania, wózkownia, suszarnia, a także przypisane do każdego mieszkania komórki lokatorskie i miejsca postojowe pod budynkiem Garaże podziemne wyposażone są w czujniki spalin i gazu umożliwiające parkowanie samochodami z instalacją LPG. Na terenie osiedla znajdują się także zewnętrzne miejsca parkingowe oraz atrakcje dla dzieci jakimi są ogrodzone place zabaw dla dzieci oraz urządzenia do realizacji dla osób dorosłych.

Obecnie kończymy budowę 4 budynków na II Etapie Osiedla Jar, dwa z nich z czasem zasiedlenia grudzień 2020 r.(Jana Michała Hubego 35-35B) oraz styczeń 2021 r. (Jana Michała Hubego 37-37B) gdzie zawarliśmy już umowy z właścicielami. Kolejne dwa bloki przy ul. Jana Michala Hubego 39-39B i 41-41B zostaną przekazane w roku 2021.

W związku z dużym i nieustannym zainteresowaniem zachęcamy do kontaktu telefonicznego , mailowego lub ostatecznie, za wcześniejszym umówieniem się do odwiedzenia biura sprzedaży w celu stworzenia sobie możliwości szerszego wyboru wymarzonego mieszkania z kurczącego się wachlarzu ofert. Gwarantujemy, że właśnie ten wybór stworzy tobie bezpieczny i komfortowy azyl na resztę twojego życia.

W najbliższym czasie podchodzić będziemy do umów przyrzeczonych na dwa pierwsze budynki przy ul. Łukasza Watzenrodego 25-25B z ceną 6790 zł/m2 oraz przy ul. Łukasza Watzenrodego 27-27A z ceną 6830 zł/m2 przewidziany czas obu realizacji to 30 kwiecień 2022r. Na kolejne bloki (przełom 2022/23r.) zbieramy wnioski od osób zainteresowanych.


MIESZKANIA

Układy mieszkań pozwalają na funkcjonalne korzystanie z każdej strefy. Oferujemy lokale z aneksami kuchennymi lub osobnymi kuchniami. W fazie projektowej bierzemy pod uwagę także indywidualne pomysły na funkcjonalny układ lokalu przyszłego właściciela.

Budynki i mieszkania wykończone kompleksowo z pełnym wyposażeniem i zastosowaniem materiałów wysokiej jakości. Mieszkania wyposażone są w wodomierze z odczytem radiowym i ciepłomierze ultradźwiękowe. Teren i budynki objęte są monitoringiem


PRZYKŁADOWE RZUTY MIESZKAŃ

Adres Powierzchnia Piętro Ilość pokoi Rzuty - plik pdf Dodatkowe informacje

Watzenrodego 25

46,72 mkw Parter 2 ZOBACZ / DRUKUJ

Watzenrodego 25

64,59 mkw Parter 3 ZOBACZ / DRUKUJ

Watzenrodego 25

36,54 mkw Parter 2 ZOBACZ / DRUKUJ

Watzenrodego 25

58,31 mkw Parter 3 ZOBACZ / DRUKUJ

Watzenrodego 25A

47,54 mkw Parter 2 ZOBACZ / DRUKUJ

Watzenrodego 25A

64,66 mkw Parter 3 ZOBACZ / DRUKUJ

Watzenrodego 25A

58,33 mkw 1 3 ZOBACZ / DRUKUJ

Watzenrodego 25B

47,18 mkw Parter 2 ZOBACZ / DRUKUJ

Watzenrodego 27

71,37 mkw Parter 4 ZOBACZ / DRUKUJ

Watzenrodego 27

32,94 mkw Parter 2 ZOBACZ / DRUKUJ

Watzenrodego 27A

51,54 mkw Parter 2 ZOBACZ / DRUKUJ


GALERIA

 • turntable
 • turntable
 • turntable
 • turntable
 • turntable
 • turntable

 • turntable
 • turntable
 • turntable
 • turntable
 • turntable
 • turntable

 • turntable