Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa

Tradycja w budownictwie

MSM od 60 lat działa na rynku toruńskim jako inwestor budownictwa i zarządca nieruchomości. Połączenie tych funkcji jest gwarancją stosowania efektywnych rozwiązań projektowo-technologicznych. Doświadczenie, profesjonalizm i rzetelna kadra zarządzająca wybudowanymi mieszkaniami są dodatkową motywacją do stosowania funkcjonalnych i przyjaznych dla mieszkańców rozwiązań, nowoczesnych technologii z zachowaniem wysokiej jakości budowy oraz dbałości o detale. Pomimo funkcjonalnych rozwiązań architektonicznych istnieje możliwość łączenia mieszkań oraz indywidualnych modyfikacji i aranżacji. W tych działaniach nabywcy mieszkań uzyskują wszechstronną i specjalistyczną pomoc spółdzielni.

Przy realizacji inwestycji Spółdzielnia kieruje się przede wszystkim oczekiwaniami i potrzebami nabywców mieszkań zapewniając komfort i bezpieczeństwo. Wznoszone budynki są energooszczędne, wyposażone w wysokiej jakości praktyczne elementy wykończenia. To gwarantuje niezawodną eksploatację i niskie koszty ich utrzymania.

Spółdzielnia jako przyszły zarządca szczególnie dba o jakość wykonywanych robót i dobór odpowiednich wysokiej jakości materiałów.