Nowe mieszkania Toruń


Osiedle JAR

Opis inwestycji

Osiedle JAR Toruń
 • Mieszkania JAR Toruń

  Bliskość natury

  Osiedle Jar to wyjątkowa inwestycja, która zachwyci nie tylko miłośników wypoczynku w pobliżu natury, ale również tych, którzy cenią sobie bezpieczeństwo, pewność inwestowania, wysoki standard wykonania i atrakcyjne położenie. Powodów, dla których inwestycja cieszy się dużym zainteresowaniem jest wiele. Niewątpliwym atutem osiedla jest bezpośrednie sąsiedztwo sosnowego lasu i powstałych terenów rekreacyjnych, co tworzy doskonałe miejsce dla osób ceniących zarówno spokój, jak również aktywny tryb życia na świeżym powietrzu.

 • Komfortowe osiedle

  W III etapie zaprojektowano sześć nowoczesnych budynków wielorodzinnych z 227 komfortowymi mieszkaniami o powierzchni od 32 m2 do 62 m2 z możliwością łączenia lokali. Trzypiętrowe budynki zaplanowane mają przestronne balkony a na parterach tarasy, na których można zaaranżować strefę relaksu nie wychodząc z domu. Każdy budynek wyposażony jest w windę zjeżdżającą do części podziemnej budynku, w której mieszczą się komórki lokatorskie oraz stanowiska postojowe w garażu wielostanowiskowym. Doskonała lokalizacja i właściwie opracowany projekt całej inwestycji sprawia, ze stanowi ona niepowtarzalna ofertę.

  Nowe mieszkania JAR w Toruniu

Atrakcyjna cena

Mieszkania na każdą kieszeń

Stanowiska postojowe

Zewnętrzne i w halach garażowych

Komórki lokatorskie

Przynależne do każdego mieszkania

Plac zabaw i zieleń

Poczuj się swobodnie

Bezpieczeństwo

Osiedle monitorowane

Internet i telewizja

Szybkość i świetna jakość bez anten


Osiedle JAR

Udogodnienia

Mając na uwadze komfort mieszkańców w naszych budynkach powstały takie pomieszczenia, jak rowerownie i wózkownie, komórki lokatorskie dla każdego mieszkańca oraz suszarnie. Na budynkach przy ul. Watzenrodego zastosowane zostały także nowoczesne technologie tj. instalacja fotowoltaiczna o mocy 10kWp. Instalacja ta będzie wykorzystywana do zasilania w energię elektryczną urządzeń obsługujących części wspólne budynku takich jak: oświetlenie klatek schodowych, zasilanie wind i domofonów.
Ponadto dbając o bezpieczeństwo lokatorów na Osiedlu prowadzony jest monitoring, a każdy z podjazdów parkingowych prowadzący do podziemnej hali garażowej jest podgrzewany co w okresie zimowym ułatwi manewry nawet wprawnym kierowcom. Garaże podziemne wyposażone są w czujniki spalin umożlwiające parkowanie samochodami z instalacja LPG. Zapewniając atrakcje rodzicom z dziećmi na Osiedlu przewidziany jest nowoczesny plac zabaw dla dzieci.Osiedle JAR

SPRZEDAŻ ZAKOŃCZONA


Informujemy, iż inwestycja przy ul. Watzenrodego na Osiedlu Jar została już zamknięta.
Wszystkie mieszkania w obecnie budowanych blokach są już sprzedane. Na jesieni tego roku nastąpi odbiór budynku przy ul. Watzenrodego 23-23B, a na kwiecień i maj 2025 r. zaplanowane jest oddanie dwóch ostatnich budynków przy ul. Watzenrodego 19 oraz ul. Watzenrodego 21-21A.

Z początkiem przyszłego roku Spółdzielnia przystąpi do realizacji kolejnego etapu na Osiedlu Jar przy ul. Strobanda, na który składać się będzie 9 budynków mieszkalnych. Tak jak do tej pory będą to budynki 3 piętrowe z windą oraz halą garażową w kondygnacji podziemnej. Do każdego z mieszkań przynależeć będzie komórka piwniczna oraz stanowisko postojowe, a części wspólne, takie jak rowerowania, wózkownia czy suszarnia będą ogólnodostępne.

Osoby zainteresowane kolejnym etapem inwestycji przy ul. Strobanda zapraszamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży.Osiedle JAR

Lokalizacja Osiedla

Nasze osiedle jest doskonale skomunikowane z pozostałą częścią miasta. Dzięki sieciom linii tramwajowych i autobusowych można w szybki i nieskomplikowany sposób przemieszczać się w różne kierunki Torunia. Autobusy linii nr 12, 20 oraz linie tramwajowe 3 i 6 biegnące w kierunku Motoareny oraz Olimpijskiej w 15 minut przewiozą nas do samego centrum miasta. Wszystko w zasięgu ręki, zwłaszcza, że osiedle to ma rozbudowany kompleks handlowo-usługowy, przychodnię specjalistyczną, pocztę oraz przedszkole a w niedalekiej przyszłości również szkołę.

Co jest w pobliżu?

 • Szkoła

  2,2 Km

 • Przedszkole

  0.3 Km

 • Przychodnia zdrowia

  1,0 Km

 • Supermarket

  0.9 Km

 • Przystanek autobusowy

  0.1 Km

 • Kościół

  0.2 KmOsiedle JAR

Galeria

 • Wizualizacje
 • Oddane budynki
 • Watzenrodego 23-23B - budowa
 • Watzenrodego 21-21A - budowa
 • Watzenrodego 19-19D - budowa